Новини, Учебен процес

Участие на четвъртокласниците от 82. ОУ „Васил Априлов “ в проект “ Детско полицейско управление „

С усмивки, радост и приятелство завърши обучението на учениците от 82. ОУ “Васил Априлов” в Детското полицейско управление.
Децата заедно учиха, играха и доказаха, че доброто започва с всеки един от нас.
Едно приключение завърши, но научените уроци и приятелства остават завинаги.
С много емоции, нови знания и незабравими моменти приключи и последното пътешествие до гр. Банкя и Дивотински манастир.
Гордост за нас са четвъртокласниците, които бяха наградени с грамоти и се превърнаха в истински полицейски помощници- отговорни, смели и сърцати.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *